AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Pogradec/ Ndalohet një 23 –vjecar , plagosi me thikë një shtetas

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Pogradec/ Ndalohet një 23 –vjecar , plagosi me thikë një shtetas

  Mesazh  Admin prej Fri Nov 25, 2011 10:19 pm


  Policia e Korçës ka ndaluar dje shtetasin Erjon Xhevdet Maxhari 23 vjec, banues në fshatin Dardhas – Pogradec, për plagosjen me thikë të shtetasit me iniciale R.M 42 vjec, banues po në fshatin Dardhas, dhe që nga Akt ekspertiza mjeko – ligjore dëmtimet e shkaktuara ndaj këtij të fundit klasifikohen si plagosje e rëndë.

  Materialet për këtë rast do i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqesor Pogradec për veprime te metejshme.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:28 am