AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Aksident rrugor, dy policë në gjendje të rëndë

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Aksident rrugor, dy policë në gjendje të rëndë

  Mesazh  Admin prej Fri Nov 25, 2011 10:13 pm

  Aksidentohen dy efektiva të policisë rrugore në komisariatin e Peqinit.

  Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në afërsi të fshatit Bishqem.

  Automjeti i policisë me targë 2030, ka dalë nga rruga e është përplasur në anë të saj.

  Për pasojë, kanë mbetur të lënduar dy punonjës të policisë rrugore Xhelal Toti dhe Rexhep Hyra me banim në qytetin e Peqinit.

  Pasi kanë marrë ndihmën e parë në spitalin e Peqinit, ata janë nisur për në Spitalin Ushtarak në Tiranë për një shërbim më të specializuar.

  Ende janë të paqarta rrethanat e aksidentit, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

  Sipas mjekëve, gjendja e tyre mbetet ende serioze për jetën për shkak të poli-traumës që kanë pësuar.

  Brenda 3 ditësh, 2 makina të policisë së komisariateve të drejtorisë së policisë së Elbasanit janë përfshirë nga aksidente duke lënë të plagosur 5 efektiva policie.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:55 am