AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Dy adoleshentë 18 dhe 15 vjeç, janë përleshur me thika

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Dy adoleshentë 18 dhe 15 vjeç, janë përleshur me thika

  Mesazh  Admin prej Fri Nov 25, 2011 10:10 pm

  Dy adoleshentë 18 dhe 15 vjeç, janë përleshur me thika, pas përfundimit të mësimit në shkollën 9-vjeçare, “Abdulla Keta” në Shkozë, periferia lindore e Tiranës.

  Indrit Sinani, është qëlluar 4 herë me thikë nga Klinton Troci, 3 vjeç më i madh.

  Sinani u dërgua në gjendje të rëndë në spitalin ushtarak, ndërsa shërbimet e komisariatit numër 1 të policisë së Tiranës mundësuan kapjen e Trocit.

  Sipas policisë, edhe ai kishte patur plagë goditjesh me sende të forta dhe ka marrë mjekim në spital.

  Ngjarja e rëndë, dyshohet të ketë patur për motiv një grindje të mëparshme mes tyre, për shkak të një vajze, nxënëse në të njëjtën shkollë.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:59 am