AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Si mund te fitoni pike ne AlbSpace

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Si mund te fitoni pike ne AlbSpace

  Mesazh  Admin prej Fri Nov 25, 2011 8:19 pm

  AlbSpace eshte nje webfaqe e rikthyer fuqishem pas nje pushimi disa mujor dhe ka nevoj per "user(s)"[Perdorues].
  Qellimi eshte qe users t jene aktiv duke postuar,komentuar apo hapur tema te reja.
  Aktivizumi juaj ne forum j`u shton pike, te cilat jan te vlefshme ne forum.(psh. 100points(pike) mer statusin e VIP-it, 200 points(pike) mer statusin e moderatorit. etj)
  C`do kategori e forumit ka peshen e vet te konvertuara ne pike.


  Legjenda e pikeve:
  ----------------------------------
  Prezantimi Juaj +5
  Sugjerime/Keshilla/Ndihme +5
  Tema te lira +5
  Pershendetje & Urime +4
  Muzike/Videoclip-e te bukura +4
  ------------------------------------
  Per regjistrim +10
  Per 1friend(s) +5
  Qendrimi ditor +2


  * Te gjitha postimet e tjera kan +3 points(pike)
  * Te gjitha pergjigjet e postimeve kan +1 points(pike).

  Per sqarime ose paqartesi shkruani ne: Sugjerime/Keshilla/Ndihme
  Ose ne e-mail: AlbSpace@info.Al

   Ora është Tue Dec 11, 2018 6:05 pm