AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Lulëzim Basha fans i Gymyshit

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Lulëzim Basha fans i Gymyshit

  Mesazh  Angel_Dreams prej Fri Nov 25, 2011 4:03 pm

  Dhjetëra gra e vajza kishin arritur të shtunën para dyerve të Pallatit të Kongreseve për të parë nga afër aktoren turke Songul Oden, e njohur ndryshe si Gymysh, personazhi i telefilmit me të njëjtin titull që po shfaqet në televizionin Klan.

  Por në fakt ajo që habiti të gjithë ishte se edhe kryebashkiaku i Tiranës Lulëzim Basha pati fatin të shuante kuriozitetin dhe të takonte nga afër aktoren e njohur turke. Këtë mundësi ja ka ofruar vetë Ardit Gjebrea i cili edhe e kishte ftuar personalisht Oden në Tiranë për të prezantuer Kënga Magjike.
  Ndërsa Basha po bisedon me Oden, afër tij ndodhet edhe bashkëshortja e tij cila ndoshta është po kaq kurioze sa gratë e tjera për të njohur idhullin e femrave shqiptare.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:57 am