AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Pershendetje Gjith Anetareve!

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Pershendetje Gjith Anetareve!

  Mesazh  Angel_Dreams prej Fri Nov 25, 2011 3:17 pm

  Nje pershendetje speciale per gjith anetaret e forumit.
  Ju falenderoj qe u beret pjes e ketij forumi dhe uroj me te miren per ju!

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:53 am