AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Pse egzsiton "Pershendetje &Urime" ?

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Pse egzsiton "Pershendetje &Urime" ?

  Mesazh  Angel_Dreams prej Fri Nov 25, 2011 3:14 pm

  Kjo kategori eshte per te gjith anetaret e forumit.
  Ketu mund te pershendeteni njeri-tjeterin, nje person jasht forumit dhe cilindo tjeter.
  P.Sh.:
  Pershendes Kusheririn qe ka ditlindjen me kengen xxxxx!

   Ora është Tue Dec 11, 2018 6:22 pm