AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Morrat ne mjeker

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Morrat ne mjeker

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:56 pm

  ishte nje burr,kishte mjekrren plot me morra dhe donte ti hiqte morrat nga mjekrra dhe vete tek doktori dhe i thot per morrat doktori i thot ik bashkoje mjekrren tende me mjekren e nje tjeteri
  dhe kshu hiqen.ky vete dhe e ben kete gje dhe vete tek doktorri i thot doktorri he ca bere e kryeva porosin por keta morrat e mi i vran morrat e atij tjetrit dhe moren dhe 100 te tjere rob.

   Ora është Sun Apr 22, 2018 4:54 am