AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Pershendetje te gjitheve!

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Pershendetje te gjitheve!

  Mesazh  Admin prej Wed Nov 23, 2011 10:47 pm

  Ju jeni administratoret e faqes.
  Ju vetem sugjeroni cfar do te donit te permbante nje faqe ideale per ju, dhe ne do te perpiqemi t`jua sjellim.


  Me rrespekt: Luli

   Ora është Fri May 25, 2018 7:03 am