AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Selena Gomez po shndërrohet në një joshëse

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Selena Gomez po shndërrohet në një joshëse

  Mesazh  Admin prej Wed Nov 23, 2011 9:43 pm

  Aktorja dhe këngëtarja e re, Selena Gomez, sa më shumë që piqet po bëhet gjithnjë e më seksi.


  21-vjeçarja dhe femra e sensacionit të tinejxherëve, Justin Bieber, në fotografitë e reja është e parezistueshme.
  Padyshim që pas disa vitesh ajo do të jetë e para në listën e femrave më seksi në Hollywood.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:59 am