AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Gaga tremb fëmijën 1- vjec

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Gaga tremb fëmijën 1- vjec

  Mesazh  Admin prej Wed Nov 23, 2011 9:40 pm

  Ajo mund të jetë një superstar dhe nga më të preferuarat në botë, por ka edhe nga ata që nuk e pëlqejnë.


  Bëhet fjalë për këngëtaren, Lady Gaga, e cila ditën e djeshme ka marrë një vajzë të vogël në krahë dhe ajo ia ka nisur menjëherë të qarit.
  25 -vjecarja ndodhej në Londër në turin e saj, kur mamaja e vogëlushes e ka lëshuar atë në krahët e Lady Gaga-ës dhe ajo ka nisur të qajë.
  Dhe fëmija s’ka aq shumë faj, ashtu sic vishet këngëtarja mund të tremb edhe një njeri të madh, e jo më një fëmijë më 1- vjec.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:27 am