AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Tini & Toni ne avion

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Tini & Toni ne avion

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:55 pm

  Tini dhe toni udhetonin me avjone.Dhe piloti dergoj alarme qe avjoni do te bjere…Te gjith u tremben dhe bertisnin
  Ndihm!!Vetem toni su frikesua.E pyet tini.
  -po ti ske frike?Do bjeri avjoni…
  I thot toni si ben keshtu…
  I joni eshte????

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:58 pm