AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Jennifer Lopez këndon për të bërë xheloz të dashurin

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Jennifer Lopez këndon për të bërë xheloz të dashurin

  Mesazh  Admin prej Wed Nov 23, 2011 9:31 pm

  Nëse Jennifer Lopez dëshironte të vidhte skenën e “American Music Awards”, pa dyshim që ia doli mbanë.


  Në një ditë kur midis të ftuarve figuronin emrat e yjeve si Christina Aguilera, Justin Bieber, David Guetta, Nicki Minaj, Chris Brown apo Katy Perry, paraqitja e portorikanes ishte më shpërthyesja nga të gjitha.
  Kënga e saj “On the floor”, një bashkëpunim me reperin “Pitbull”, e gërshetuar me efekte të veçanta skenike, ishte ajo që fitoi ovacionet dhe brohorimat më të mëdha të të pranishmëve.
  Ndërkohë, paraqitjet e saj seksi duket se mbartnin edhe një nënteks. Vetëm disa ditë pasi u publikuan detajet e një lidhjeje të përfolur me Casper Smart, balerinin e trupës së saj, Lopez dukej sikur ishte më e interesuar të bënte xheloz të dashurin, se sa për vetë paraqitjen e saj përpara publikut.
  Në dy këngët që këndoi, në fakt, kontakti i saj trupor dhe lëvizjet ishin shumë më sensuale kur në skenë vështrohej nga Smart.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:48 am