AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Cuni dhe pleshti

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Cuni dhe pleshti

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:55 pm

  mesuesja i kishte vene per detyre
  benit qe te mesoje per pleshtin mesoje shume mire vetem ate.
  te minesermen con ne mesime mesusja benin.
  -pa na thuaj beni per pleshtin
  -dhe beni vazhdon:pleshti keshtu,
  ashtu….
  dhe mesusja pyet..
  -pa thuaj per macen
  -macia ka kater keme ka lesh brenda te leshi eshte pleshti.pleshti keshtu pleshti ashtu
  -pa na thoje per qenin
  -qeni ka lesh brenda te leshi ka pleshte .pleshti keshtu pleshti ashtu
  -ctithem tha mesusja qe mos te ket plesht?dhe e pyet na thuaj per peshkun…?
  -peshku rrone ne uje dhe nuk ka leshse po te kishte lesh do te kishte pleshte.
  pleshti keshtu pleshti ashtu…

   Ora është Wed Jun 20, 2018 3:05 pm