AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Nano dhe berluskoni

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Nano dhe berluskoni

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:28 pm

  na ishin nje here nano me berluskonin ne nje makine duke bere xhiro.E pyet nano berluskonin : sa jane te ardhurat tuaja mujore? Berluskoni i pergjigjet:per 2 muaj blej nje makine sllon.Po te ardhurat tuaja mujore sa jane i thote berluskoni nanos.Prit thote nano sa te pyes ekonomistin ne cel.nano i thote ekonomistit:per sa muaj e bleje une nje sllon? ai i pergjigjet:per 6 muaj.nano i thote: te kesh turp .pse per 6 muaj e bleje une nje makin sllon? ekonomisti i thote:me fal zoti nano se u keqkuptuam.per 6 muaj ju bleni te gjithe kompanine e makinave sllon

   Ora është Sun Apr 22, 2018 8:00 pm