AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Ndrysho emrin e Shportes apo beje Rename Recycle Bin

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Ndrysho emrin e Shportes apo beje Rename Recycle Bin

  Mesazh  Angel_Dreams prej Wed May 25, 2011 2:49 pm

  Shko
  Start
  Run
  regedit.exe (enter)
  pastaj shko sipas udhezimeve

  [HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}\ShellFolder]
  "Attributes"=hex:50,01,00,20
  "CallForAttributes"=dword:00000000

  KUJDES! Shell folderin ka mundesi qe nuk e keni andaj e editoni vetem atributes dhe
  call for atributes direkt nga ky file {645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E})


  Faleminderit! AnGeL_DrEamS

   Ora është Fri May 25, 2018 6:46 am