AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Nje metode shum e thjeshte se si te eliminojme Windows Geniue

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Nje metode shum e thjeshte se si te eliminojme Windows Geniue

  Mesazh  Angel_Dreams prej Wed May 25, 2011 2:48 pm

  1.Hapim C:/Windwos/System32 dhe gjejme 2 fillet me emrat :winlogon.dll dhe wgatray.exe
  2.Ne hapin tjeter bejme riemerimin e ketyre filleve duke u shtuar ne fund vetem ka nje 1
  winlogon1.dll dhe wgatray1.exe
  3.Hapim taskmanagerin dhe e gjejme procesin e ashtuquajtur wgatray.exe dhe me te djathten e miut shkojme ne set priority dhe e vendosim ne HiGH dhe pastaj e mbyllym taskamanagerin

  4.hapim prap taskanagerin dhe shkojme e gjeme wgatray.exe dhe e bejme end procces dhe e bejme restart pc dhe windows geniue nuk do tju paraqitet me

   Ora është Mon Jul 16, 2018 3:51 pm