AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Dy Ferarat

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Dy Ferarat

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:54 pm

  ishin tre shok dy me ferari nje me ford dhe do venin ne nje vend.ky me ford i thote:te nisem para une se ju me kapni direkt se keni ferari.niset ky me ford dhe pas 30 min nisen kta me farai.takohen te vendi hengren buke dhe do ktheheshin prape.i thote ky me ford:te nisem para une se ju jeni me ferari.u nis ky dhe pas 5 min 2 shoketpo ziheshin se kush ishte me i shpejte dhe vendosen te benin nje gare.u nisen dhe e parakaluan fordin ne autostrade me shpejtesi por me pas u karamboluan dhe shkuan ne spital.kur vajten atje pas pak pane nje person te fashuar kok e kembe dhe ky personi i thote:jam une me ford po ngaqe me kaluat me shpejtesi thashe se kisha ndaluar dhe zbrita nga makina.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 3:09 pm