AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Abuse by Admin

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Abuse by Admin

  Mesazh  Angel_Dreams prej Sat Mar 12, 2011 11:18 pm

  |18:55:14| |18:55:14| * Kick: TeDdY U Be Kick Nga AnGeL_DrEamS (vetem shoqeria °2412° )
  |18:55:15| |18:55:15| * Hyri: TeDdY (xx@NetAdmin.Albnetwork.net)
  |18:55:15| <@AnGeL_DrEamS> Mire Se Erdhe TeDdY Ne #AlbSpace !
  |18:55:15| |18:55:15| * Mode: [AlbSpace] Vendosi Mode : +v TeDdY

  |19:56:25| |19:56:25| * Hyri: TeDdY (xx@NetAdmin.Albnetwork.net)
  |19:56:25| |19:56:25| * Mode: [AlbSpace] Vendosi Mode : +v TeDdY
  |19:56:29| |19:56:29| * Mode: TeDdY Vendosi Mode : +b *!*@EDB89895.717AC9.95A3DC04.IP
  |19:56:29| [Ban Per Nick]: AnGeL_DrEamS
  |19:56:29| |19:56:29| * U vendos ban per: AnGeL_DrEamS
  |19:56:30| |19:56:30| * Mode: Sherbimet.Albnetwork.net Vendosi Mode : -b *!*@EDB89895.717AC9.95A3DC04.IP
  |19:56:30| |19:56:30| * U hoq ban per: AnGeL_DrEamS
  |19:56:32| |19:56:32| * Kick: Ju Sapo U Bet Kick Tek #AlbSpace Nga TeDdY (TeDdY)
  |19:56:32| |19:56:32| * Po Rifutemi Tek #AlbSpace
  |19:56:32| |19:56:32| * Kick: AnGeL_DrEamS U Be Kick Nga TeDdY (TeDdY)
  |19:56:43| ?
  |19:56:53| ik mer
  |19:56:55| se kam per ty
  |19:56:57| kot ky
  |19:56:59| <+TeDdY> [19:29] * AnGeL_DrEamS Slaps CFare_Behet_Keshtu Smile
  |19:57:00| <+TeDdY> [19:30] * [AlbSpace] sets mode: +b *!xx@NetAdmin.Albnetwork.net
  |19:57:00| <+TeDdY> [19:30] * You were kicked by [AlbSpace] (ncuq (AnGeL_DrEamS))
  |19:57:05| po pra
  |19:57:06| bera kick
  |19:57:10| erdhe prap
  |19:57:27| <+TeDdY> mos bej me kik
  |19:57:42| ok dil
  |19:57:56| <+TeDdY> sma do toci
  |19:58:35| |19:58:35| * Mode: [AlbSpace] Vendosi Mode : +b *!xx@NetAdmin.Albnetwork.net
  |19:58:35| [Ban Per Nick]: TeDdY
  |19:58:35| |19:58:35| * U vendos ban per: TeDdY
  |19:58:35| |19:58:35| * Kick: TeDdY U Be Kick Nga [AlbSpace] (Vetem shoqeria.)
  |19:58:49| |19:58:49| * Mode: TeDdY Vendosi Mode : -b *!xx@NetAdmin.Albnetwork.net
  |19:58:50| |19:58:50| * Hyri: TeDdY (xx@NetAdmin.Albnetwork.net)
  |19:58:50| |19:58:50| * Mode: [AlbSpace] Vendosi Mode : +b *!xx@NetAdmin.Albnetwork.net
  |19:58:50| [Ban Per Nick]: TeDdY
  |19:58:50| |19:58:50| * U vendos ban per: TeDdY
  |19:58:50| |19:58:50| * Kick: TeDdY U Be Kick Nga [AlbSpace] (Vetem shoqeria.)
  |19:59:18| * Retrieving #AlbSpace modes...
  |19:59:27| |19:59:27| * Mode: TeDdY Vendosi Mode : -b *!xx@NetAdmin.Albnetwork.net
  |19:59:28| |19:59:28| * Hyri: TeDdY (xx@NetAdmin.Albnetwork.net)
  |19:59:28| |19:59:28| * Mode: [AlbSpace] Vendosi Mode : +v TeDdY
  |20:00:16| ore kupton shqip ti ?
  |20:00:21| ket e kam hap per qefin tim
  |20:00:24| ec tani
  |20:02:26| * Disconnected (killed: kujdes fjalorin )


  |20:04:04| fjalorin ktu
  |20:04:07| e j si dua un
  |20:04:10| po ste pelqeu
  |20:04:12| dil
  |20:04:17| |20:04:17| * Mode: Valtor Vendosi Mode : +l 4
  |20:04:19| <+TeDdY> fjalorin me mu
  |20:04:21| dhe po te pqeleu dil
  |20:04:23| |20:04:23| * Mode: [AlbSpace] Vendosi Mode : +b *!xx@NetAdmin.Albnetwork.net
  |20:04:23| [Ban Per Nick]: TeDdY
  -------------- #sherbimet ------
  <TeDdY> po
  <AnGeL_DrEamS> pse ke fshir
  <AnGeL_DrEamS> akicket ?
  <AnGeL_DrEamS> nga dhoma ime
  <TeDdY> kishe naigje rreth serverit ?
  <AnGeL_DrEamS> po rreth serverit
  <AnGeL_DrEamS> admini
  <AnGeL_DrEamS> fshin akicket
  <AnGeL_DrEamS> e dhomave priivate
  <AnGeL_DrEamS> pa arsye
  <TeDdY> nuk i ve ti rregullat
  <AnGeL_DrEamS> mire pra
  <AnGeL_DrEamS> me thuaj
  <AnGeL_DrEamS> pse
  <TeDdY> !kb AnGeL_DrEamS #shqiperia per chat


  Admini. hyn ne dhome private dhe thot sme do toci te iki.
  kur i ben akick mbyll dhomen dhe fshin gjith listen e akickeve.
  i flet ne sherbimet, ben !kb. i flet ne privat ben gline.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:53 pm