AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Trimat e Tiranes

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Trimat e Tiranes

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:52 pm

  ishin nje here ne nje kazerme ushtarake 3 tiranas dhe dy shkodrane dhe flisnin per trimeri,dhe komandanti ishte tiranas,ai ja u hodhi nje bombe improvisuse ne dhome qe ti provoje kush jane me trima a tiranast a shkodranet,posa e gjuajti bomben shkodranet ja mbathen kembeve e iken.e tiranaset mbeten aty,dhe komandanti u gezua pertej mase dhe i pyeti ushtaret se qfare deshire kane mbase u treguan trima,ushtaret ja kthyen,pantollona komandant se jena felliq

   Ora është Wed Jun 20, 2018 3:09 pm