AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Takimi me pinguinin

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Takimi me pinguinin

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:52 pm

  Nje dite nje cift derisa po ecnnin rruges e takuan nje pinguin. Uaa cfare befasie therret gruaja! Cfar do te bejme me te? E pyesim nje polic.
  E pyesin policin dhe ai u thot ta qojne ne kopshtn zoologjik. Te nesermen polici i takon prap ciftin me te cilin ishte edhe pinguini ?ku po shkoni a nuk ju thash qe ta coni ne kopesht?
  Po zoti polic e patem ne kopesht ndersa sonte do te shkojme ne nje darke ne restorant peshku.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 8:55 pm