AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Shoket e gomarit

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Shoket e gomarit

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:51 pm

  Nje burri i ngordh gomari. dhe shoket e punes se tij vendosin te tallen me te duke i shkuar ne shtepi. shkojne ne shtepine e tij dhe i drejtohen duke i then te rroni vete per gomarin. dhe ai i merzitur per kete i thote shokeve te tij, degjoni o burra, nuk e paskam dit se gomari im kishte kaq shume shoke…

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:56 pm