AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Regullorja E AlbSpace

  Share

  AnG

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 8
  Join date : 03/06/2009

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Regullorja E AlbSpace

  Mesazh  AnG prej Sat Jan 16, 2010 7:54 am

  Pershendetje te dashur anetare,

  Me poshte do te gjeni rregulloren e AlbSpace, mosrespektimi i te ciles do te coje ne paralajmerimin dhe me pas ne perjashtimin tuaj. Rregullorja permban disa pika, respektimi i te cilave do te evitonte konfliktet dhe mosmarreveshjet mes antareve te forumit.


  1- Postimet ne AlbSpace duhet te jene ne gjuhen shqipe, pervec rasteve te vecanta si citime, tekste kengesh, etj.
  2- Postimet tuaja behen publike ne momentin qe ju i shrkuani ato ne AlbSpace, dhe AlbSpace nuk mban pergjegjesi per keqperdorimin e postimit tuaj nga pale te treta.
  3- Cdo postim duhet t’i permbahet temes perkatese, dhe cdo teme e re duhet te jete ne forumin perkates. Ne rast te kundert postimet do te editohen ose fshihen.
  4- Te evitohet dublikimi i temave. Perpara se te hapni nje teme te re, kontrolloni nese nje teme e ngjashme eshte hapur me pare nga dikush tjeter.
  5- Ndalohet perdorimi i fjalorit banal dhe ofendues. Thyerja e ketij rregulli do te sjelle paralajmerimin tuaj per perjashtim nga AlbSpace.
  6- Postimet me permbajtje raciste, ofendime krahinore ose fetare jane rreptesisht te ndaluara. Shkrime te tilla mund te cojne ne perjashtimin tuaj pa paralajmerim.
  7- Postimet qe permbajne materiale pornografike (foto, tekte ose lidhje me faqe te tilla) do te fshihen, dhe autori i tyre do te perjashtohet pa paralajmerim.
  8- Reklamimi i websiteve te tjera, me qellim komercial eshte i ndaluar.
  9- Stafi drejtues i Top Board nuk mban asnje pergjegjesi per temat e hapura nga anetaret e tij, por do te nderhyje sa me shpejt kur keto tema jane ne kundershtim me rregullat.
  10- Moderatoret kane te drejte te modifikojne apo fshijne cdo postim qe ata e shohin te arsyeshem. Nese mendoni se postimi juaj eshte fshire apo modifikuar pa te drejte, duhet te ankoheni tek administratori. Ne rast te kundert, nese sulmoni direkt nje moderator, do te perjashtoheni pa paralajmerim.
  11- Rregullat e mesiperme mund te ndryshohen ne cdo cast nga stafi i Top Board, prandaj jeni te lutur te lexoni here pas here kete rregullore.  Ju urojme te kaloni nje kohe te kendeshme ne forumet tona.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 8:52 pm