AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Lavatricja .

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Lavatricja .

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:51 pm

  Burre e grua u ishin rritur femijet dhe dita dites po u behej e veshtire qe te benin dashuri pa u pikasur nga femijet dhe keshtu bien dakort per disa shenja. kur duan te bejne dashuri do i thonin njeri tjetrit a do te lash rroba ne lavatriçe. Nje dite i thote babai femijes shko dhe thuaji mamit a do mi lash rrobat ne lavatriçe dhe femija i thote mamit dhe kjo i thote qe thuaji babit se jam e zene , me vone dhe keshtu kjo lutje e burrit nepermjet femijes perseritet disa here rradhazi por duke gjetur pergjigje negative nga e shoqja. Pas disa oresh i shkrepet ne koke te shoqes per te bere dashuri dhe i thote femijes qe shko tek babi dhe thuaji qer mi sill rrobat per ti lare ne lavatriçe dhe femija i thote babit kerkesen e mamit dhe i jati ja kthen qe thuaji mamit se nuk kam nevoje tani se i lava me dore pak me pare.

   Ora është Fri May 25, 2018 6:58 am