AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Shpat Kasapi feat. V-Ton - Ti je Ajo

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Shpat Kasapi feat. V-Ton - Ti je Ajo

  Mesazh  Angel_Dreams prej Wed Jul 08, 2009 3:41 pm

  Shpati:
  E rende per mua
  Ishte kjo histori
  E rende per mua
  Ishte kjo dashuri
  Me krejt qe pata
  Te doja un i sinqerte
  Po ti s´me doje me seriozitet
  Tani kur me kujtohet
  Se nje dite ne ishim bashke
  Dal-kadal e kuptoj
  qe smund te jemi me bashke
  pas t´gjitha rrenave
  Qe un prej teje i kam degjuar
  Dhe pas disa konflikteve
  Qe un prej teje i kam pesuar

  Ref:
  Ti je ajo
  qe puthjen time e refuzove
  Ti je ajo
  Qe mua me largove
  E tash je vet
  Se kshtu ke desht
  E kshtu mbarove
  Ti je ajo
  Qe dashurine nuk e vlersove

  V-Ton:
  Kujtoje niher veten
  Kur je kan
  Dhe me mu t´jesh apet bashk
  tash eshte vone
  E kishte fillimin dhe mbarimin
  Dashuria jone
  Mos e ki dert
  Se vjen koha e harrojme
  Te vazhdone
  Lype fatin tjeter kun
  M´vjen keq po e jona mori fund
  As e para as e fundit
  S´je per mu
  Kjo pun ka maru
  S´ka qa me menu
  As un nuk deshta me maru
  Fajin kush e ka a thu
  Tash boll se s´du me t´ndegju
  Nuk te du jo nuk te du
  E di eshte ron me perballu
  Munoju krejtsisht mem harru
  Sa per ty sa per mu
  Gjithqka ish fik
  Tash ka kalu

  Ref:
  Ti je ajo
  qe puthjen time e refuzove
  Ti je ajo
  Qe mua me largove
  E tash je vet
  Se kshtu ke desht
  E kshtu mbarove
  Ti je ajo
  Qe dashurine nuk e vlersove

  Shpati:
  E rende per mua
  Ishte kjo histori
  E rende per mua
  Ishte kjo dashuri
  Me krejt qe pata
  Te doja un i sinqerte
  Po ti s´me doje me seriozitet
  Tani kur me kujtohet
  Se nje dite ne ishim bashke
  Dal-kadal e kuptoj
  qe smund te jemi me bashke
  pas t´gjitha rrenave
  Qe un prej teje i kam degjuar
  Dhe pas disa konflikteve
  Qe un prej teje i kam pesuar

  Ref:(x2)
  Ti je ajo
  qe puthjen time e refuzove
  Ti je ajo
  Qe mua me largove
  E tash je vet
  Se kshtu ke desht
  E kshtu mbarove
  Ti je ajo
  Qe dashurine nuk e vlersove.

   Ora është Tue Nov 20, 2018 2:29 pm