AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  mirdita te gjithve urime per forumin jeni te mrekullushem te gjith pershndetje nga nina

  Share

  NINA

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
  Join date : 08/06/2009
  Age : 29
  Location : sshhshs

  mirdita te gjithve urime per forumin jeni te mrekullushem te gjith pershndetje nga nina

  Mesazh  NINA prej Mon Jul 06, 2009 12:51 pm

  mirdita te gjithve urime per forumin jeni te mrekullushem te gjith pershndetje nga nina
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Pershendetje.!

  Mesazh  Admin prej Mon Jul 06, 2009 12:54 pm

  MireSeErdhe Nina. Te Falenderoj Per Regjistrimin
  Dhe Flm Per Komplimentin
  Shpresoj T`ja Kalojm Sa Me Mire Se Bashku
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Prsh. :)

  Mesazh  Angel_Dreams prej Mon Jul 06, 2009 1:15 pm

  Mire Se Erdhe Ne Forum Nina Smile

  Sponsored content

  Re: mirdita te gjithve urime per forumin jeni te mrekullushem te gjith pershndetje nga nina

  Mesazh  Sponsored content


   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:26 am