AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  T r e n i .

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  T r e n i .

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:50 pm

  Nje njeri qe nuk e dinte se cfare ishte treni pyet nje burre qe pinte duhan,dhe i tha:A e di se cfare eshte treni?-dhe burri i pergjigjet:
  “Nje i zi qe nxjer tym”-dhe burri qe nuk e dinte se cfare ishte treni pa nje zezak qe po pinte duhan dhe i hipi ne qafe dhe i tha:
  “Ec ec se kam prere bileten”!

   Ora është Wed Jun 20, 2018 3:11 pm