AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Shtimet E Access-ave Ne #AlbSpace

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Shtimet E Access-ave Ne #AlbSpace

  Mesazh  Angel_Dreams prej Thu Jul 02, 2009 10:48 am

  Te Gjith Operatoret Qe Shtojn/heqin Access , Duhet ti Postojn Ketu.


  Access Shtohet Duke Mar Mendimin E Sop-ave Te Tjer


  Edituar për herë të fundit nga Angel_Dreams në Fri Jan 15, 2010 6:57 pm, edituar 1 herë gjithsej

  _LOTI_

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 2
  Join date : 03/07/2009

  Re: Shtimet E Access-ave Ne #AlbSpace

  Mesazh  _LOTI_ prej Fri Jul 03, 2009 2:53 pm

  kerkoj assecc te dhoma #newage pio ka mundesi shpresoj qe te ma plotresoni sa me shpejt kerkesen time te pare te ky forrum AnGeL_DrEamS resspekt ndaj teje
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Pershendetje !

  Mesazh  Admin prej Fri Jul 03, 2009 3:02 pm

  _Loti_ Mire Se Erdhe Ne Forum E PAra , Dhe Uroj T`ja Kalojm Sa Me Mire Sebashku !
  Me Behet QEfi QE Je I Interesuar Per Ate Dhom !
  Acc Po TE Shtojm Per Me MEnd Ne Kok Smile
  Befsh Qef Njidho !
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Re: Shtimet E Access-ave Ne #AlbSpace

  Mesazh  Angel_Dreams prej Mon Jul 06, 2009 1:17 pm

  lol!
  _Loti_ , Shprehja E Fundit Ishte Befsh Qef Njisho .
  Gabim Drejtshkrimor lol!

  Sponsored content

  Re: Shtimet E Access-ave Ne #AlbSpace

  Mesazh  Sponsored content


   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:37 am