AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Banoret e kines

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Banoret e kines

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:49 pm

  Ne klase hyri mesuesi i gjeografis dhe pyeti sa banoore i ka kina beni ngre doren dhe thot 2 banore mesues kinezi dhe kinezka te tjeret jane fotokopje

   Similar topics

   -

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:56 pm