AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Nga Blerta

  Share
  avatar
  AlbSpace Staff
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 170
  Join date : 08/06/2009
  Location : Albania

  Nga Blerta

  Mesazh  AlbSpace Staff prej Sun Jun 21, 2009 5:06 pm

  Sdesha qe shoqeria jon te ishte si nje enderr, nje enderr qe do te kalonte me agun mengjesor, desha te mos vuaja, te mos isha me afer vdekjes u mundova por me kot. Ti je enderr, je realitet dhe je lot ne jastukun tim ne vend te gjumit nata per mua nuk ekziston ska me gjum ka ve dhembje qe spo mund ti tejkaloj. Te desha te dua dhe do te dua per jet te jeteve edhe nese ti nuk me do ti ishe pjes e pa ndashme e jetes-zemres time ashtu edhe do te jesh deri at dit kur trupin tim te ftoht akull do ta mbuloj dheu i zi ateher do te me pushojn dhembjet e forta dhe lotet e derdhur per ty shpyrti im...

   Ora është Wed Aug 15, 2018 1:42 am