AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Poezi........

  Share
  avatar
  AlbSpace Staff
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 170
  Join date : 08/06/2009
  Location : Albania

  Poezi........

  Mesazh  AlbSpace Staff prej Sat Jun 13, 2009 11:39 am

  Pergjithmon per Ty.. Ti ke lind per mua,ndersa "Une do vdes per Ty" Te fluturojm bashk ne qiellin e paster te dashurise...e cila pasqyron shpirtin ton te bardh....ne ajer te tregojm mbrendesine e paster qe e kemi dhe qe duam tja kushtojm njeri tjetrit... E nesermja mban shpirtin qe ka sot Hyr ne mes te dashurise.....ne thellesine e saj dhe mos u helmo veshtro gjithcka qe ka mbrenda saj dhe terhiq shum gjera te mira per veten dhe ndjeju e lire, ndjeu e pa mposhtur prej saj dhe uroi dashurise shum te mira dhe sa me pak te helmoj shpirtra te bardh dhe te paster si loti...beje kete per te pa prekurit nga dashuria........ Dashuria snje kufi un tè dua vetem ty gjdo oré eqast mendoj per ty pse aq shum ne ty u dashurova .Mamir kish qen mety kurr mos mu taku ndoshta veten as ty stè kisha lèndu .Kur mkujtohet ftytyra jote dota kisha fal gjysen e ksaj bote vetdm tè jem njeher zemra jote.... Ndoshta njedit dot pendohesh por dot jet shum von ti e humbe lumturin ton tè lutem largohu mos ma shpalo plagen e vjeter edhe pse te dua ty sot jam me nje person tjeter tè thash ne fillim eja me duaj dotjem iyti esot largohu se nuk jam iyti... Ate kujtohet dashuria rinore kur u puthshim mas shkolle .Lumturin ton emori lumi ne zemrat tona tjeterkush vendin e zuni .Sa her ta puth tjetren nè ty mendoj shpirti im ty kurr smun te harroj... Ate kujtohet dashuria rinore kur u puthshim mas shkolle .Lumturin ton emori lumi ne zemrat tona tjeterkush vendin e zuni .Sa her ta puth tjetren nè ty mendoj shpirti im ty kurr smun te harroj...

   Ora është Sun Apr 22, 2018 7:44 pm