AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  O Zot Ndihmome

  Share
  avatar
  AlbSpace Staff
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 170
  Join date : 08/06/2009
  Location : Albania

  O Zot Ndihmome

  Mesazh  AlbSpace Staff prej Sat Jun 13, 2009 11:37 am

  O zot me ndihmo
  Nga mendja ma largo
  Mos valle gabova
  që si e marre e dashurova
  Mi largo te gjitha kujtimet
  Puthjet dhe ledhatimet
  Mos e lejo t’me bej me te vuaj
  Mos e lejo që me mua me te luaj
  Ma thaj lotin që mbi sy me pikon
  Sheroma shpirtin që cdo dite me shume e me shume renkon
  Jo nuk dua te kaloj nete te tera pa gjume
  Ai se kupton, por une e dua, e dua shume
  Por me mirë te jetoj një jetë ne vetmi
  Se sa ta shkatrroj jeten time për një dashuri
  As emrin nuk dua me t’ja degjoj
  vetëm dua që pergjithmone ta harroj
  Ma shuaj mallin që kam për te
  Nuk dua fytyren t’ja shoh me
  O zot, me fal dhe ti ca heshtje dhe qetesi
  Beme që ta ndjej lumturine perseri
  Ose me mirë merrma dhe jeten time
  Kur ai s’do te jetë pjese e jetës sime
  Jeten s’kam ce dua me
  Kur s’mund ta jetoj me me te
  Dhe një mesazh i fundit për te nga mua
  Te desha shume dhe ende te dua.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:58 pm