AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Spitali budallenjve

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Spitali budallenjve

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:48 pm

  Njehere ne nje spital budallenjsh kan qen shum budallenj.Dhe nje dite doktoret ua japin nje prove te bejn si arme luftarake.njeri ben si kallashnikov,tjetri si pistolete ndersa njeri vetem rrinte.E pyet doktori pse ti nuk ben kshu si keto te tjeret,ai nuk pergjigjet.kur e prek doktori ai ateher ben BOOM.Doktori e pyet po pse tani bere kshu,ai i thot UNE ISHA BOMBE E KURDISUR

   Ora është Sun Apr 22, 2018 4:51 am