AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Djali dhe shitesi

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Djali dhe shitesi

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:47 pm

  Nje djal shkoi te blinte nje papagall.Kur arriti ne dyqan,pa dy papagaj te cilit ishin ne nje kafaz.Njeri prej tyre po kendonte dhe djalit i pelqeu dhe vendosi ta blinte.Ai i tha shitesit:-Sa kushton papagalli qe kendon? -Ata shiten te dy bashke - u pergjigj shitesi.-Po pse ?-u cudit djali.-Sepse papagalli qe nuk kendon eshte kompozitori-i tha shitesi.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:55 pm