AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Bjondina dhe zeshkanja

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Bjondina dhe zeshkanja

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:41 pm

  Kane qene bjondina dhe zeshkanja. Ato kishin mbetur ne nje ashensor. Zeshkanja filloi te bertiste ‘ndihme ndihme’!!. Zeshkanja i tha bjondines hajde therrasim ndihme te dyjat.
  Fillon bjondina ‘Te dyjat.te dyjat’

   Ora është Sun Apr 22, 2018 4:34 am