AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Aksidenti . .

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Aksidenti . .

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:39 pm

  Nje djale po bente xhoking heret ne mengjes.Aty kalojn disa te rinj me makin dhe e shtypin dhe ai vdiq ne vend.Ata e cojne kufomen dhe e hedhin ne nje autostrade.Aty kalon nje maune e madhe dhe e shtyp perseri,shoferi i maunes beri te njejten gje ,e mer dhe e hedh ne det.Nje cift me skaf e perplas kufomen dhe te trembur kujtuan se ata e vraven e marin dhe e cojn perseri ne autustrade.Aty kalon ambulanca dhe e perplas perseri,e marin ata te friksuar e cojn ne spital dhe i tregojn doktorit se si ndodhi aksidenti Doktori e pa dhe tha ai sapo humbi jeten sikur ta kishit sjelle 5 minuta me perpara ai do te shpetonte.

   Ora është Fri May 25, 2018 6:58 am