AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Kuzhe: Enderroj Euro 2012 me Shqiperine

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Kuzhe: Enderroj Euro 2012 me Shqiperine

  Mesazh  Admin prej Mon Jun 08, 2009 1:47 pm

  Humbja në sekondat e fundit në debutimin kundër Portugalisë i ka lënë një shije të hidhur. Megjithatë, Josip Kuzhe ngushëllohet me faktin se Shqipëria luajti mirë dhe tregoi se ka premisa për të arritur rezultate të mira. Kroati 56-vjeçar nuk kërkon të gjejë fajtorë për rezultatin 2-1 në favor...

   Ora është Tue Dec 11, 2018 6:51 pm