AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Mamaja dhe vajza grabisin biznesmenin qe njohen ne bar

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Mamaja dhe vajza grabisin biznesmenin qe njohen ne bar

  Mesazh  Admin prej Mon Jun 08, 2009 1:42 pm

  Një nënë dhe vajza e saj janë arrestuar, pasi kanë grabitur nga një biznesmen që kanë njohur në një bar. Burri nga Teksasi i tha policisë se e njohu 34-vjeçaren, Eugenia Garrison dhe vajzën e saj 14-vjeçare në një bar. Ai pa vajzën t’i grabiste 360 dollarë nga pantallonat dhe t’ia krisë vrapit....

   Ora është Tue Dec 11, 2018 6:46 pm