AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Kengetaret, ja milionat qe u jane premtuar per fushate

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Kengetaret, ja milionat qe u jane premtuar per fushate

  Mesazh  Admin prej Mon Jun 08, 2009 1:39 pm

  Këto zgjedhje u është dashur të mendohen mirë, dhe ta bëjnë votën e tyre publike, të majtë, ose të djathtë. Nuk ka këngëtarë më që janë të lirë të hidhen sa nga një bastion politik në tjetrin. Ndaj bisedat janë bërë më parë, kanë anuluar koncertet në diasporë, kanë mbyllur paza- ret,...

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:00 am