AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Alarm per bombe ne ambasaden shqiptare

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Alarm per bombe ne ambasaden shqiptare

  Mesazh  Admin prej Mon Jun 08, 2009 1:31 pm

  Një telefonatë anonime ka vënë në alarm policinë greke dhe diplomatët shqiptarë në kryeqytetin e Greqisë, Athinë. Një person i telefonoi dje policisë, duke lajmëruar për vendosjen e një bombe në ambientet e ambasadës shqiptare. Sipas telefonuesit anonim, i cili kishte kriptuar zërin, bomba do të...

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:54 am