AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Burri me shfrytezoi si prostitute

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Burri me shfrytezoi si prostitute

  Mesazh  Admin prej Mon Jun 08, 2009 1:25 pm

  I premton martesë dhe e dërgon në trotuaret e Belgjikës dhe Anglisë. Kjo është historia e një vajze nga Fieri, e cila është martuar me Hysni Sokolajn, i cili e ka shfrytëzuar për vite me radhë rrugëve të Londrës. Denoncimi është realizuar tri vite me parë, ndërsa ditët e fundit dosja ndaj tropojanit...

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:00 am