AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  S a l e p .

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  S a l e p .

  Mesazh  Admin prej Sun Jun 07, 2009 9:25 am

  Per dy persona,tre luge salep dhe pak uje ,i vem ne zjarr ,dhe i perziejm vazhdimisht qe te mos ngjise .i hedhim ne tasa te vegjel ,dhe ,siper pak kanelle.
  Ju befte mire.

   Ora është Tue Dec 11, 2018 6:15 pm