AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Torte me keksa

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Torte me keksa

  Mesazh  Admin prej Sun Jun 07, 2009 9:23 am

  Per kete embelsir nevoiten:
  1kg keksa
  2 pudinga vanilja
  1 ose 2 qokollata per gatim
  1 shllag
  1 pako kokos
  1l qumsht
  Pergatitje:e marrim qumshtin e vlojm pak,pudinkat i ziej sidhe i qesim edhe qokollatat,pastaj keksat i ulim pak ne qumsht pastaj i vendosim me rend ne tepsi pastaj,nje rend keksa e lyejm me pudin,keshu bejm me te gjith keksat,e tundim shllagin dhe e lyejm tere torten pastaj i hedhim kokos .pastaj e leme te ftohetzakonisht servohet me pije te ndrymshme.ju befte mir

   Ora është Tue Dec 11, 2018 6:04 pm