AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  X a x i q e

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  X a x i q e

  Mesazh  Admin prej Sun Jun 07, 2009 9:23 am

  1 kg salc kosi kastraveca te grir ne rende (1 cop) vaj ulliri dy luge majdanoz hudhra te grira gjithashtu ne rende
  Te gjitha produktet i perziejme se bashku dhe perfitohet produkti i deshiruar
  sherbehet si shoqeruese ne tryeza

   Ora është Tue Dec 11, 2018 6:55 pm