AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Misionari....

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Misionari....

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:36 pm

  Nje misionar ra ne duart e kanibaleve. Duke biseduar me kryetarin e kanibaleve, i tha:
  - Gezohem qe ju takova! E flisni shume mire spanjishten!
  - Kam mbaruar fakultetin e Madridit! - iu mburr kanibali
  - Dhe duke qene kaq i ditur, perseri do te me hash?
  - Po, vec si i qyteteruar qe jam, nuk do te te ha me gishterinj, por ne menyre elegante, me thike dhe me pirun…

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:55 pm