AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Djali dhe babai i tij polic

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Djali dhe babai i tij polic

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:35 pm

  ishte nje djal dhe e kishte babain polic.nje dite shkon djali ne komisariat dhe i thote policave aty sa kam ne dore ju a jap te dyja?dhe filloj policet me rradhe 0 5 3 7.edhe i thote djali po juve jeni shum budallenj.shkon ne shpi djali dhe i thote te atit: o ba une shkova atje ne komisariat dhe i thashe atyre policave te tu sa kam ne dore ju a jap te dyja dhe ata nuk e gjeten. i thot i ati: po sa ke o biri i babit? ia kthen i biri: po ti qenke kryebudallai o ba.

   Ora është Sun Apr 22, 2018 7:48 pm