AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  3 Mizat Ne Restorant!!!

  Share

  BeRaTsI_ZeMeR
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 9
  Join date : 06/06/2009
  Age : 23
  Location : Berat - Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  3 Mizat Ne Restorant!!!

  Mesazh  BeRaTsI_ZeMeR prej Sat Jun 06, 2009 8:32 pm

  Na ishin njer 3 miza dhe vajten ne nje restorant.Vjen kamarieri :Urdhoni zonja,cfare deshironi?
  Miza 1:Me bej nje dopio mut.
  Miza 2:Mua ma bej nje mut tek,po me pak vaj ulliri.
  Miza 3:Mua ma bej nje dopio,po shiko.Mos i hudhra se me mban goja era...

   Ora është Fri May 25, 2018 6:45 am